Katalog mydir.mediadev.pl PR5

Moderowany katalog stron

Multikod do 40 katalogów PR6-PR4

Nadżerka

http://www.nadzerka.medserwis.pl

Nadżerka - jest to zmiana chorobowa szyjki macicy, nadżerka to ubytek tkanki nabłonka. Nadżerka powinna być leczona, nadżerka czasami wykazuje tendencje do samowyleczenia.Portal www.nadzerka.medserwis.pl posiada duże zasoby informacyjne podane w przystępnej formie. Serwis www.nadzerka.medserwis.pl przeznaczony jest dla internautów poszukujących merytorycznej informacji z dziedziny medycyny. Portal tematyczny www.nadzerka.medserwis.pl projektowany był z myślą o wymagających użytkownikach Internetu poszukujących informacji z tej dziedziny.

Url: http://www.nadzerka.medserwis.pl
Data dodania: 2011-12-08
Słowa kluczowe:nadżerka, szyjka macicy, ubytek tkanki
Link nie działa/spam ?
zamknij

Podlinkuj stronę:

Nadżerka

Oceń stronę:

Ocena: 0.0 /5 (0 głosy/ów)

Powiązanie wpisy

Modne czapki reklamowe

Firma AMAVIS oferuje szeroki asortyment odzieży reklamowej. Firma oferuje dodatki, takie jak szaliki reklamowe i czapki reklamowe. Producent odzieży reklamowej wszystkie projekty traktuje indywidualnie. Oferowane artykuły mogą być wyposażone w plakietki i różne inne aplikacje. Dostępny jest...

Data dodania: 2011-09-14   Szczegóły wpisu »

Szkolenia bhp

BHP Partner świadczy wszechstronne usługi z dziedziny szeroko rozumianego bhp. Firma organizuje rozmaite szkolenia bhp, zarówno wstępne, jak i specjalistyczne. Kursy mogą być realizowane w formie instruktażu lub samokształcenia kierowanego.

Data dodania: 2011-09-15   Szczegóły wpisu »